Land Rover Range Rover Sport
3.0 P550e Autobiography PHEV | BTW | VOL! | MASSAGE | 24'' VOSSEN | 4X STOELKOELING | HUD | SOFT-CLOSE |
Direct kopen, basisprijs: € 139.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 139.950,-
LEASEPRIJS: € 1.907,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 23.147,40 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 P550e Autobiography PHEV | BTW | VOL! | MASSAGE | 24'' VOSSEN | 4X STOELKOELING | HUD | SOFT-CLOSE | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 april 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20.231 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.907,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 139.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HKT-35-F |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 294 kw / 400 pk |
| Laadvermogen: | 740 kg |
| Gewicht: | 2.710 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Hoogte: | 182 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.450 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- laser LED koplampen
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Voorspoiler
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Gelaagde zijruit(en)
- Gelaagde zijruit(en)
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Koelbox
- Koelbox
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 4x4-uitvoering
- aanhanger manoeuvreerhulp
- aanhanger manoeuvreerhulp
- achterasbesturing
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bots herkenning systeem
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- Cold Climate Pack
- Comfort Pack
- Connected services
- cruise control adaptief en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hemelbekleding suede
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lage gearing
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- luxe lederen interieurdelen
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- sfeerverlichting
- sluitbekrachtiging
- stuur leder
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Towing Pack
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel